Dni Targówka w CNI

Powiększ obrazDni Targówka w CNI

7 września w sobotę  Czytelnia Naukowa nr I, przyłączyła się do odbywających się jak co roku obchodów Dni Targówka. To już kolejny rok, kiedy impreza odbyła się przed siedzibą Czytelni, a tak naprawdę to w miejscu zadrzewionego trawnika przylegającego do budynku należącego do Domu Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych, gdzie spędzają oni czas relaksując się na świeżym powietrzu.

Idąc tym pomysłem przestrzeń ta została przeznaczona na gry tj. carom – bilard indyjski. Dla odważnych quiz i zagadki z różnym stopniem trudności, przygotowała i przeprowadziła  Zuzanna Bednarska – wolontariuszka. Odbył się również kiermasz „Książka za grosik”. Nagrody dla dzieci przygotował sąsiadujący sklep Cukiernia, Piekarnia Leszek Wiśniewski. Tego dnia pomimo licznych, dodatkowych atrakcji pracowaliśmy jak zawsze udostępniając użytkownikom księgozbiór Czytelni Naukowej oraz stanowiska komputerowe.

Dziękujemy sąsiadom za życzliwość i pomoc przy organizacji imprezy, a okolicznym mieszkańcom za mile spędzony czas. Do zobaczenia za rok.