Godziny otwarcia placówek

Logo biblioteki

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, obowiązujące od 28 listopada 2020 roku zasady udostępniania zbiorów bibliotecznych zostały przedłużone do 31 stycznia 2021 roku. Placówki Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy są otwarte dla czytelników zgodnie z obowiązującą procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki Publicznej w trakcie epidemii COVID-19. W godzinach pracy placówek Biblioteki można skorzystać z usługi ksero, wydruku, dostępu do internetu na stanowiskach komputerowych.

Godziny otwarcia placówek (z wyjątkiem Wypożyczalni nr 64, Biblioteki nr 12, Wypożyczalni nr 85 – zmiana lokalizacji):

• poniedziałek, wtorek, środa: 12.00-19.00,
  • czwartek, piątek: 09.00-16.00.

Procedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników Biblioteki (.PDF)

Zapraszamy!