„Czarownica Magda i… ” – bajki w teatrzyku Kamishibai

Czarownica Magda i… – bajki w teatrzyku Kamishibai

Czy można uratować świat? Chyba nie cały. Ale jakiś mały jego kawałeczek – owszem. I to nie za pomocą czarów, ale dobrym sercem. Czarownica Magda jest jedyna w swoim rodzaju.

Seria pełnych empatii opowieści w formie bajek w teatrzyku Kamishibai zabierze Was niedaleko, dokładnie tam, gdzie za niewielkim miasteczkiem mieszka dobra czarownica – Magda. Będziecie mieli okazję poznać kłopoty ptasiej rodziny, dowiedzieć się, co doskwiera Księżycowi podczas nocnej wędrówki po niebie i jakie zmartwienie ma ślimaczek Gucio. Spotkacie czarnego Kota i babcię Zosię, która robi najlepsze na świecie pierożki z jagodami. Przyjrzycie się również temu, jak nie należy robić porządków, by nie zaśmiecać środowiska oraz zajrzycie także do biblioteki w Noc Bibliotek.