„Ćwiczenia koncentracji i uważności” – prozdrowotna gimnastyka w Czytelni

prozdrowotna gimnastyka w Czytelni

Zapraszamy na warsztaty z trenerką o wieloletnim doświadczeniu Małgorzatą Bojarską– związaną ze sportem i rekreacją od wielu lat. Trenowała wyczynowo gimnastykę przyrządową osiągając mistrzowską klasę, następnie w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskała uprawnienia trenerskie i managerskie. Ukończenie kursu masażu leczniczego i sportowego umożliwiło otworzenie i prowadzenie Gabinetu Odnowy Biologicznej.

Świadomość własnego ciała, poczucie wystarczającej sprawności, to czynniki poprawiające samopoczucie u pań/ panów, a więc sprzyjające samoakceptacji. Nie chodzi o to, aby się ścigać z 20-30 – latkami, jest to stresujące i bezsensowne, czasu się nie cofnie. Rzecz w tym, aby na miarę możliwości móc utrzymać sprawność pozwalającą cieszyć się aktywnym życiem. Bardzo ważne są walory profilaktyczne i prozdrowotne.

Odpowiednio ćwicząc można zapobiegać procesom degradacji kręgosłupa, stawów, mięśni, ścięgien, praktycznie całego organizmu.

 

Zapraszamy!

Zabierz pozytywne nastawienie, wygodny strój, sportowe obuwie i karimatę. Spotykamy się w grupie maksymalnie 12–osobowej.

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

 

Zajęcia realizowane są w ramach projektu Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.