„Ciekawy reportaż, który ostatnio wpadł mi w ręce” – spotkanie DKK w W64

zdjęcie na plakacie przedstawia notes, ołówek, okulary i lupę; treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie dyskusyjnego klubu książka, temat: Ciekawy reportaż, który ostatnio wpadł mi w ręce, 19 stycznia 2022, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, tel. 22 401-17-61, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl, liczba miejsc ograniczona

Regulamin organizacji spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w czasie trwania epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Ciekawy reportaż, który ostatnio wpadł mi w ręce”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 stycznia (środa) 2022 roku, godz. 17.30.

Rozmawiać będziemy na temat reportaży.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!