„Ciekawa książka ostatnio przeczytana i polecana” – spotkanie DKK w W64

plakat informujący o spotkaniu DKK; na plakacie widnieje obrazek przedstawiający filiżankę kawy

Regulamin organizacji spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w czasie trwania epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Ciekawa książka ostatnio przeczytana i polecana”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 lutego (środa) 2022 roku, godz. 17.30. Tematem dyskusji będą ciekawe książki ostatnio przeczytane i polecane przez Klubowiczów.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!