Certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom na lata 2020-2022”

Certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom 2020-2022”

Z radością pragniemy poinformować, że w dniu 22 października 2021 roku podczas uroczystej gali Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom, filia Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy tj. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11, odebrała szczególne wyróżnienie.

Miasto Stołeczne Warszawa i Warszawska Rada Seniorów przyznały placówce certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom na lata 2020-2022”.

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 znalazła się  w gronie 22 laureatów, którym wręczone zostały certyfikaty.

Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny – czwarty – działania Biblioteki realizowane na rzecz osób starszych zostały docenione. Zależy nam, aby Seniorzy poza dobrą książką, ciekawymi spotkaniami odnajdowali w naszej Bibliotece pomoc i życzliwą atmosferę oraz przestrzeń do realizacji swoich zainteresowań.

Dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować tę dobrą praktykę.