„Bombka decoupage” – warsztaty kreatywne w W64

„Bombka decoupage” - warsztaty kreatywne w W64

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty kreatywne „Bombka decoupage”.

Na zajęciach zapoznamy się z materiałami i narzędziami niezbędnymi w technice decoupage’u, unikalnej metody dekorowania, polegającej na przyklejaniu wzoru wyciętego z papieru na odpowiednio przygotowaną powierzchnię ozdabianego przedmiotu.

Uczestnicy spotkania własnoręcznie ozdobią styropianowe bombki, które mogą być wspaniałą dekoracją świątecznego drzewka lub oryginalnym pomysłem na prezent.

Biblioteka zapewnia niezbędne materiały, a prace wykonane przez uczestników podczas zajęć stają się ich własnością.

Warsztaty zrealizowane w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.