Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na przedstawienie Teatru Blaszany Bębenek „Dzwonnik z Notre Dame”.

przedstawienie Dzwonnik z Notre Dame

Dzwonnik z Notre Dame jest sztuką na podstawie powieści Wiktora Hugo z 1831 roku inspirowaną filmem animowanym Disneya z 1996 roku. Akcja rozgrywa się w Paryżu,  gdzie odbywa się coroczne święto głupców, na którym wybierana jest osoba z  najśmieszniejszą  twarzą..  Zwycięzcą okazuje się  Quasimodo  dzwonnik zamieszkujący katedrę Notre Dame.

W przedstawieniu będzie można usłyszeć utwory śpiewane na żywo, oraz wziąć udział w zabawie. Przedstawienie jest wesołe i  przystosowane dla najmłodszych dzieci.

Spotkanie odbędzie się  w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych.  Bródno Podgrodzie”  realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.