Baśniowa Noc Bibliotek 2022 w BD65

Powiększ obrazchłopiec w stroju spidermana

Tegoroczna Noc Bibliotek w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przebiegała w atmosferze magii, tajemniczości i czarów. Tematem przewodnim imprezy było hasło „To się musi powieść” i zgodnie z nim tę noc możemy uznać za bardzo udaną.

Czytelnicy, którzy nas odwiedzili w tym dniu, mieli możliwość zapoznania się z najciekawszymi książkami o emocjach z naszej placówki, które były wyeksponowane na wystawce tematycznej. Nie zabrakło również wspólnych gier i zabaw o charakterze integracyjnym.

Największym powodzeniem cieszyła się Loteria Książkowa w „Mrocznej Jamie Czarownicy”. Najodważniejsi próbowali swoich sił w odgadywaniu baśniowych zagadek literackich. Za poprawne odpowiedzi czarownica nagradzała zwycięzców ciekawymi książkami i kolorowymi gadżetami.

W bibliotece – podobnie jak każdego dnia – można było oddać i wypożyczyć zbiory biblioteczne, pograć w gry planszowe, a także skorzystać z internetu. Poza tym można było obejrzeć film przygotowany na tę okazję,

Dla wszystkich, którzy odwiedzili nas tego dnia, przygotowany był słodki poczęstunek.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę!