Akcja „Pomóż się przytulić” – zbiórka pluszaków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

Akcja „Pomóż się przytulić” - zbiórka pluszaków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

pluszakiBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z wielką przyjemnością informuję o przystąpieniu do akcji „Pomóż się przytulić”, której celem jest zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń Centrum Zdrowia Dziecka. Akcja organizowana jest we współpracy Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) i SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD.

Drodzy Czytelnicy!

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wsparcia akcji. We wszystkich Placówkach Biblioteki (BD12, BD40, BD52, BD53, BD65, CNI, WP130, MW123, W2, W29, W37W49, W60, W64, W72, W85, W98) w godzinach ich otwarcia od 26 lipca będzie można przynosić do specjalnie oznakowanych pudełek maskotki. Ważne jest, aby pluszaki były nowe – z metką, z uwagi na fakt, że są one przekazywane dzieciom po operacjach. Pluszaki można także zostawić w Urzędzie Dzielnicy Targówek, Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek, Domu Kultury Świt, OSiR Targówek.

Serdecznie dziękujemy!