Aktualności

Mała książka może się okazać wielką iskrą, która rozbudzi zapał dziecka do czytania.

Biblioteka Publiczna na Targówku bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Mała książka – wielki człowiek”, skierowanym do dzieci z roczników 2014-2017.

Każde dziecko otrzymuje podczas pierwszej wizyty w bibliotece Wyprawkę Czytelniczą (książkę „Pierwsze czytanki dla…” i spakowany razem z książką poradnik dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”, a także kartę Małego Czytelnika).

Więcej „„Mała książka – wielki człowiek”. Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka!”

logotyp PCWS

Bezpłatne porady dla Seniorów z zakresu obsługi nowych technologii takich jak komputer oraz nawigacji po Internecie odbywają się w następujących Punktach Cyfrowego Wsparcia Seniora po uprzednim osobistym lub telefonicznym zapisie:
PCWS Targówek 1 – Czytelnia Naukowa nr I,
PCWS Targówek 5 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.

Więcej informacji na stronach:
kreatywni50plus.pl

Uwaga!

W okresie trwania epidemii, zachęcamy Państwa do zapisywania się na zdalne porady.
Zapraszamy do konsultacji telefonicznych z Doradcami Cyfrowymi:

Więcej „Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniora na Targówku – konsultacje telefoniczne”