11. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

Powiększ obraz

Dnia 26.05.2019 w Parku Bródnowskim odbył się 11. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek” organizowany przez Dom Kultury Zacisze. W Miasteczku Festiwalowym czekało na mieszkańców wiele atrakcji: warsztaty artystyczne i plastyczne, animacje dla najmłodszych, gry i zabawy. Na scenie pokazy taneczne i wokalne.

Biblioteka Publiczna na Targówku także aktywnie uczestniczyła w Festiwalu. Na naszym stoisku można było nabyć „Książkę za grosik”, a następnie własnoręcznie wykonać do niej zakładkę zdobiona techniką decoupage. Dzieci mogły zagrać w gry planszowe, jak również pokolorować specjalnie przygotowane dla nich kolorowanki. Jak zwykle dużym powodzeniem cieszył się Kubuś Puchatek – maskotka Biblioteki, rozdający słodkości i pozujący do zdjęć.