www.multibiblioteka.waw.pl
Jesień na Suwalskiej Drukuj
 Za oknami jesień w pełnej krasie, a w holu Biblioteki przy ul.Suwalskiej 11, prezentowana jest „Kolorowa Jesień”.
Jest to dekoracja wykonana przez uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Słyszących nr 15, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Zakroczymskiej 11.
Pomysłowe i starannie wykonane prace cieszą oko i są prawdziwą ozdobą. Warto zobaczyć!
 
Wystawa prac p. Barbary Jaworskiej Drukuj
 W Bibliotece nr 85 znajduje się wystawa prac Barbary Jaworskiej, mieszkanki Bródna od 1975 r. W Ministerstwie Kultury i Sztuki wykonywała zawód artysty grafika. Równolegle z grafiką zajmowała się malarstwem sztalugowym w technice olejnej. W dziale malarstwa wykonuje kopie znanych artystów malarzy oraz portrety ze zdjęć fotograficznych.
 
20-21 czerwca Dni Targówka w Bibliotece Drukuj

20 czerwca Biblioteka aktywnie przyłączyła się do obchodów Dni Targówka. Wszystkie placówki biblioteki przed swoimi siedzibami zorganizowały kiermasze. Rozdawano balony z reklamą Biblioteki, foldery i wizytówki z adresami oraz telefonami placówek. Przygotowano szereg atrakcji, do zapoznania się z którymi zapraszamy poniżej.

 
Ferie w Bibliotece Drukuj
 W ramach akcji "Zima w Mieście" Wypożyczalnia nr 49 przygotowała program dla dzieci w formie zajęć plastycznych. Zorganizowano kącik edukacyjny dla najmłodszych, w którym dzieci kolorowały, rozwiązywały rebusy i krzyżówki.
 
„Mój szczęśliwy dzień” w BD53 Drukuj

W poniedziałek 28 września 2009r. Bibliotekę nr 53 odwiedziły  dzieci  z  Przedszkola   nr   123
mieszczącego się przy ulicy Syrokomli 26.
Milusińscy wysłuchali historyjki pod tytułem „Mój szczęśliwy dzień” po czym narysowali portrety głównych bohaterów: Prosiaczka,   Lisa   i
Niedźwiedzia.

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 467
 

IBUK Libra

WPEK

wpek