www.multibiblioteka.waw.pl
Jesień na Suwalskiej Drukuj
 Za oknami jesień w pełnej krasie, a w holu Biblioteki przy ul.Suwalskiej 11, prezentowana jest „Kolorowa Jesień”.
Jest to dekoracja wykonana przez uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Słyszących nr 15, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Zakroczymskiej 11.
Pomysłowe i starannie wykonane prace cieszą oko i są prawdziwą ozdobą. Warto zobaczyć!
 
Wystawa prac p. Barbary Jaworskiej Drukuj
 W Bibliotece nr 85 znajduje się wystawa prac Barbary Jaworskiej, mieszkanki Bródna od 1975 r. W Ministerstwie Kultury i Sztuki wykonywała zawód artysty grafika. Równolegle z grafiką zajmowała się malarstwem sztalugowym w technice olejnej. W dziale malarstwa wykonuje kopie znanych artystów malarzy oraz portrety ze zdjęć fotograficznych.
 
„Mój szczęśliwy dzień” w BD53 Drukuj

W poniedziałek 28 września 2009r. Bibliotekę nr 53 odwiedziły  dzieci  z  Przedszkola   nr   123
mieszczącego się przy ulicy Syrokomli 26.
Milusińscy wysłuchali historyjki pod tytułem „Mój szczęśliwy dzień” po czym narysowali portrety głównych bohaterów: Prosiaczka,   Lisa   i
Niedźwiedzia.

 
Ferie w Bibliotece Drukuj
 W ramach akcji "Zima w Mieście" Wypożyczalnia nr 49 przygotowała program dla dzieci w formie zajęć plastycznych. Zorganizowano kącik edukacyjny dla najmłodszych, w którym dzieci kolorowały, rozwiązywały rebusy i krzyżówki.
 
Jesienne drzewka Drukuj

19 listopada w pochmurny jesienny dzień w Wypożyczalni nr 98 odbyło się spotkanie z uczniami klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 298 w Warszawie.  Zadaniem dzieci było rozweselenie smutnego jesiennego dnia poprzez dekorowanie  miniaturowych drzewek. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy: przyczepiali kolorowe liście, plastelinowe owoce jarzębiny,  a nawet gniazdka z ptaszkami. Wykonane drzewka wyglądały  ładnie i kolorowo, co sprawiło, że  na buziach wszystkich uczestników spotkania pojawiły się  szerokie uśmiechy. Wesołe drzewka poprawiły nam nastroje na dalszą część dnia.

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 438