Miejsce Przyjazne Seniorom 2017 Drukuj

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy po raz drugi otrzymała certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom” przyznany przez Miasto Stołeczne Warszawy i Warszawską Radę Seniorów.

Do Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom za rok 2017 wpłynęło 67 wniosków, z czego Kapituła Konkursu przyznała certyfikaty „Miejsce Przyjazne Seniorom” 42 obiektom, w tym naszej Bibliotece.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy jest instytucją otwartą na potrzeby osób starszych. Posiada ciekawą ofertę wydarzeń kulturalno - edukacyjnych, w których Seniorzy mogą realizować swoje pasje i zainteresowania.

Jesteśmy zaszczyceni, że wieloletnie działania Biblioteki na rzecz Seniorów, ponownie zostały pozytywnie ocenione przez naszych najstarszych użytkowników. Dopinguje i zachęca to nas do dalszej realizacji tych dobrych praktyk.

IBUK Libra

DKK na Targówku