Z pasją i inspiracją – robótki ręczne w W60 Drukuj

W lutym w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 odbyły się dwa pilotażowe spotkania z cyklu Z pasją i inspiracją – robótki ręczne. Udział w warsztatach wzięli pracownicy Bibliotek przy ul. Krasnobrodzkiej 11. Na pierwszych zajęciach zdobiliśmy świece techniką decoupage oraz wykonywaliśmy kartki wielkanocne haftem matematycznym. W kolejny czwartek mieliśmy okazję poznać podstawy szydełkowania. Zajęcia poprowadziła nasza wieloletnia czytelniczka, miłośniczka szydełkowania i robótek na drutach. Efektem zajęć było wykonanie szydełkowych zakładek.

Celem warsztatów była promocja wśród czytelników nowo powstałej inicjatywy – wspólnego wykonywania robótek ręcznych z wykorzystaniem różnorodnych technik. Popołudniowe zajęcia jak i wystawa wykonanych prac przyciągnęły uwagę naszych czytelniczek, które już zapisały się na czwartkowe warsztaty. Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 marca o godz. 16.00. Będziemy zdobili świece metodą decoupage. Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i umiejętności. Czekamy na wszystkich miłośników robótek ręcznych oraz tych którzy dopiero chcieliby spróbować swoich sił, poznać ciekawe techniki prac ręcznych. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy. Gorąco zapraszamy!

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra