„Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie” – projekt sąsiedzki Drukuj

Podczas ferii zimowych, 16 stycznia w Naszym Klubie oraz 24 styczniaBibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12, odbyły się warsztaty decoupage. Decoupage to technika zdobienia polegająca na przyklejeniu wyciętego wzoru z serwetki lub papieru na dekorowany przedmiot, a następnie jego polakierowaniu. Podczas spotkań uczestnicy ozdabiali m.in. świeczniki, zakładki do książek, kubeczki. W międzyczasie dzieci chętnie przeglądały książki o tematyce rękodzieła ze zbiorów Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12. Warsztaty przypadły uczestnikom do gustu i dały dużo satysfakcji - przyozdobione przez nich przedmioty zachwycały urokiem i oryginalnością.

Biblioteka Publiczna na Targówku we współpracy z Naszym Klubem pozyskała środki finansowe na realizację projektu pod nazwą „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie” w ramach VIII edycji konkursu ogłoszonego przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.

d
g