„Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie” - projekt sąsiedzki Drukuj

Zaproszenie na warsztaty decoupage, które odbędą się  16 stycznia o godz. 12.30 w Naszym Klubie, ul. Zamiejska 1 oraz 24 stycznia o godz. 10.00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12, ul. Kuflewska 6, w ramach projektu sąsiedzkiego  „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie”.

Biblioteka Publiczna na Targówku we współpracy z Naszym Klubem w ramach VIII edycji konkursu ogłoszonego przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL pozyskała środki finansowe na realizację projektu pod nazwą „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie”. Będzie odbywał się on w formie spotkań sąsiedzkich, podczas których mieszkańcy naszej Dzielnicy będą uczestniczyli w warsztatach kulinarnych oraz zajęciach decoupage, podczas których będą przygotowywane ozdoby okolicznościowe świąteczne i zimowe.

Rodzinne warsztaty kulinarne z przygotowania pierogów odbyły się 9 grudnia 2017 roku w Naszym Klubie. Zobacz relację.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w ramach projektu „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie” 16 stycznia o godz. 12.30 w Naszym Klubie, ul. Zamiejska 1 oraz 24 stycznia o godz. 10.00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12, ul. Kuflewska 6. W programie warsztaty decoupage.

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Facebook

   

WPEK

wpek

Instytucje

   

`