Kursy języka angielskiego w Bibliotece Drukuj

Od lutego 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy będą prowadzone nieodpłatne kursy języka angielskiego w ramach projektu nr 817 z budżetu partycypacyjnego na 2018 rok „Angielski z native speakerem”.

Projekt realizowany będzie w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 przy ul. Smoleńskiej 94 (tel. 22 678 55 22).

Projekt nauki języka angielskiego dotyczy obszaru Targówka Mieszkaniowego. Projekt ma na celu podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w różnych dziedzinach życia. W ramach kursów przewiduje się utworzenie grup na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym. Zajęcia będą odbywały się w terminie od lutego do grudnia 2018 roku z przerwą na miesiące wakacyjne tj. lipiec i sierpień.

Zapisy na zajęcia rozpoczną się 3 stycznia i będą trwały do 19 stycznia 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:
Regulamin kursu „Angielski z native speakerem”

IBUK Libra

WPEK