„Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie” - projekt sąsiedzki Drukuj

Zaproszenie na świąteczne warsztaty rodzinne z przygotowania pierogów, które odbędą się 9 grudnia o godz. 10.30 w Naszym Klubie przy ul. Zamiejskiej 1. Uczestników prosimy o zabranie wałków do ciasta.

 

Biblioteka Publiczna na Targówku we współpracy z Naszym Klubem w ramach VIII edycji konkursu ogłoszonego przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL pozyskała środki finansowe na realizację projektu pod nazwą „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie”. Będzie odbywał się on w formie spotkań sąsiedzkich, podczas których mieszkańcy naszej Dzielnicy będą uczestniczyli w warsztatach kulinarnych oraz zajęciach decoupage, podczas których będą przygotowywane ozdoby okolicznościowe świąteczne i zimowe.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach projektu „Pod jedną (wspólną) gwiazdką, czyli plastycznie i apetycznie”, w sobotę 9 grudnia o godz. 10.30 w Naszym Klubie, ul. Zamiejska 1. W programie świąteczne warsztaty rodzinne z przygotowania pierogów. Uczestników prosimy o zabranie wałków do ciasta.

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

WPEK

wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`