Baw się czytaniem, czyli spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem w BD12 Drukuj

Herbatka z autorem? Dlaczego nie. Pan Paweł Beręsewicz odwiedził Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 12 Baw się czytaniem, czyli spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem w BD12i jak przystało na byłego nauczyciela i tłumacza języka angielskiego pisarz rozpoczął spotkanie w języku angielskim. Następnie zaprosił dzieci na rozmowę o książkach przy herbatce lub jak kto wolał przy kawie. Dzieci chętnie podjęły pałeczkę i doskonale bawiły się w to nietypowo dla nich prowadzone spotkanie, z radością skorzystały z serwisu przyniesionego przez autora. Przy herbacie rozmawiano o finansach, kryminałach, modzie i miłości.

Paweł Beręsewicz pisze powieści, opowiadania i wiersze dla dzieci. Jest laureatem licznych nagród literackich i wyróżnień, np. książka „Czy wojna jest dla dziewczyn” została wpisana na Złotą Listę Fundacji ABC XXI oraz otrzymała tytuł Najważniejszej Książki 10-lecia kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom. Napisał około dwudziestu książek, niektóre z nich można było kupić i otrzymać autograf. Wszystkie książki autora można wypożyczyć w naszej bibliotece.

Spotkanie autorskie zorganizowane w ramach projektu nr 14 „Kulturalne spotkania w bibliotekach na Targówku Mieszkaniowym” zostało sfinansowane z budżetu partycypacyjnego.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra