Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek – III edycja Drukuj

 

Biblioteka Publiczna na Targówku w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Targówek Blisko Ludzi uzyskała środki finansowe w ramach programu Partnerstwo dla książki realizowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek – III edycja”.

Realizacja projektu z zakresu edukacji kulturalno - czytelniczej ma na celu wzniecenie chęci czytania wśród dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Wcześniejsze dwie edycje projektu cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników, i tym samym potwierdziły przydatność tego typu działań w promocji książki i czytelnictwa.

W ramach projektu uczniowie klas drugich i trzecich szkół podstawowych na warszawskim Targówku  uczestniczyli w warsztatach literackich -  bawimy się słowem – podczas których wspólnie stworzyli dwadzieścia cztery bajki. Efektem końcowym projektu jest wydanie tych bajek wraz z ilustracjami w postaci książki z ISBN Biblioteki.

Część nakładu została rozdana wszystkim uczestnikom projektu, czyli uczniom, a pozostałe egzemplarze zostały przekazane do bibliotek szkolnych oraz do dziecięcych placówek Biblioteki Publicznej na Targówku.

 

a1
a10
a2
a3
a4
a5
a6
a7
a8
a9
b1
b10
b2
b3
b4
b5
b6
b7
b8
b9
c1
c2
c3
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

WPEK

wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`