IBUK Libra Drukuj

Od marca dzięki współpracy z Polskim Wydawnictwem Naukowym oferta Biblioteki zostaje poszerzona o publikacje elektroniczne.
Do dyspozycji naszych czytelników trafia dodatkowo ponad 1200 pozycji głównie publikacji naukowych dostępnych w języku polskim.

Wirtualny księgozbiór mieści się pod adresem libra.ibuk.pl.

Czytelnicy mogą czytać dostępne w nim książki lokalnie na komputerach w bibliotece lub po zalogowaniu się do systemu w dowolnym czasie i miejscu na świecie na urządzeniach wyposażonych w przeglądarkę internetową oraz mających dostęp do internetu.

Jeśli korzysta się z IBUKa po raz pierwszy należy się zarejestrować (utworzyć konto myIBUK) podając swój adres e-mail i utworzone przez siebie hasło. Po utworzeniu własnego konta myIBUK należy podać dodatkowo kod PIN otrzymany w bibliotece. Podczas kolejnych logowań serwis automatycznie otworzy zasoby biblioteki.

WAŻNE!!! Czytelnicy, którzy zakładali konta myIBUK i już korzystali z platformy IBUK Libra nie muszą zakładać konta ponownie. Wystarczy, że dodadzą do swojego konta nowy kod PIN wydawany w bibliotece.

Więcej informacji o tym, jak założyć konto w serwisie libra.ibuk.pl znajdą państwo w dziale Pomoc oraz FAQ.

Aby skorzystać z serwisu, kliknij na link libra.ibuk.pl lub na ikonkę:

Zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych dotyczących korzystania z platformy Ibuk LIbra:

IBUK Libra

DKK na Targówku